Prikaz jedne poruke
Stara 8.3.2020, 23:43   #11
djosha
Veteran
 
Član od: 28.10.2010.
Lokacija: Surdulica,periferija ..skoro pa centar
Poruke: 511
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 87 puta na 61 poruka
Određen forumom Re: Kako povezati Smart TV i Računar ?

Skines ovo https://www.hisense.fr/system/files/telechargements/Mise_a_jour_firmware_H43B7500.pdf


Unutar PDF-a ti je link ka najnovijem firmwareu.



Preimenujes fajl u "MstarUpgrade.bin" i iskopiras ga na flesku u root bez ikakvih drugih fajlova ili foldera (formatiras u FAT32 pre toga) i izaberes na tv da nadogradi software preko usb-a...jer drugacije nece -provereno...i 5 min posao.Za ostalo ako zapne negde oko setovanja UMS-a a nece jer nije cak neophodno ni izabrati model TV-a obrati mi se slobodno.Uglavno kad sve to odradis i pokrenes UMS na racunaru ides na TV-u >Unosi i tu ces imati unos Universal Media Server a unutar njega ono sto si stavio da se gleda...prosto.


EDIT: Ako postoji na tom firmware koji ti je trenutno u tv-u pod stavkom PODRŠKA>USLUGA DALJINSKE KONTROLE i zadovoljan si tj nema bagovanja da moras da cupas kablu iz struje onda ukljuci -to ti je to..i ne moras da apgrejdujes firmware.Mozda su sada nasi opeglali fw.Ja kakogod,imam tv vec neko vreme i ne secam se da je bila ta stavka ..uglavnom otkad sam mu stavio francuski fw tv radi ko pesma.

Poslednja ispravka: djosha (9.3.2020 u 0:11)
djosha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke