Prikaz jedne poruke
Stara 13.7.2018, 0:26   #19
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Dying Light 2

Jeste, ali zato sluze rasprodaje, tako da ceo dying light sa folloeingom, recimo sada cesto moze za oko 15 eura da se pazari, ja sam ga platio 20ak prosle godine. Svakom gejmeru bih preporucio da jednom dnevno baci pogled na subreddit r/gamedeals: gde su i koliki su popusti, na koje igre, besplatne igre i slicno. Za oko trista igara koje imam, sumnjam da sam potrosio vise od 300-350 eur, a ima dosta AAA i AA naslova samo treba sacekati, ne mora se sve igrati cim izadje review (taman dok dodje na red da se igra, em padne cena igre em se obnovi konfiguracija)

off topic
Nasi ljudi su malko specificni, ja recimo kazem kolegi za ovaj gamedeals, posto kao voli igre al mu skupo sve pa fura pirate. I bas krajem prosle godine mi se zali kako ne moze da nadje dobru narodnu verziju assassins creed 3, kaze ubi se trazeci, valja je pb pukao tada sta li... A igra bila besplatna nedelju dana pre toga na uplay!

A i jedan nas forumas je tada komentarisao kako ga mrzi da se uloguje (ili napravi profil, ne secam se) i pokupi besplatan AC3 posto je vec presao pirata...
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke