Prikaz jedne poruke
Stara 26.11.2013, 9:22   #108
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.229
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.204 puta na 934 poruka
Određen forumom Re: RIP Winamp 1997-2013

Evo koristim ga ponovo vec nekoliko dana. Sasvim dobar program. Ne znam cemu lupetanje i poredjenje sa Golf II u smislu arhaicnosti (uzgred to je najkvalitetniji golf koji je VW ikada napravio, to ce svaki poznavalac automobila da potvrdi). Winamp je potpuno funkcionalan audio player. Instaler Winampa cak ne sadrzi vise ni OpenCandy, moze se birati detaljno sta se instalira pa ko instalira full varijantu ne moze posle da se zali da nije imao izbora - samo je trebao pola minuta da obrati paznju. AIMP je dobar program, zaista dobar ali nema nekih strahovitih prednosti u odnosu na Winamp ili bilo koji drugi audio player a cak i da ima neka koristi ko sta hoce i sta mu se svidja. Uzgred, Winamp na moje iznenadjenje cak i manje opterecuje procesor od AIMP-a (ako se o nekom opterecenju uopste moze govoriti). Kvalitet zvuka je identican.
Zaista bi mogli da se drzite teme a ne da spamujete o nekom Brani (koji sada stuca sigurno), Radlight-u i sl.
Potpisao sam peticiju ali ne verujem da ce nesto biti od toga sve dok AOL misli da moze da izvuce neke pare za Winamp.
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laskaris na korisnoj poruci:
Sladjan85 (26.11.2013)