tema: Mafia
Prikaz jedne poruke
Stara 19.10.2020, 16:51   #493
marea123
Veteran
 
Član od: 16.4.2009.
Poruke: 631
Zahvalnice: 354
Zahvaljeno 33 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Nisi ti ni pipnuo prvu Mafiju, sinak, samo troluješ.

Usput, HUD možeš da menjaš sa novim patch-om, ali ne možeš u tvojoj piratskoj verziji. U FREE RIDE imaš gomilu misija koje nemaju veze sa glavnom igrom. I koje nisu bile u originalu.

Mafia, ona iz 2002. je igra koju sam igrao skoro svake godine po jednom, i ako je šta dobro urađeno u ovoj novoj verziji jeste priča koja je proširena taman onoliko koliko treba, Svi glumci su odradili svoj posao i te kako dobro. Sve je odrađeno vrhunski izuzev dve stvari koje SAMO MENI LIČNO smetaju - užasan osećaj vožnje i napucavanja.

A druga stvar - nisam iz Beograda i preko 30 godina nisam bio dalje od Knez Mihajlove. Jednom sam, pre desetak godina, od Vukovog spomenika hteo do Kazine, preko puta hotela Moskva. Završio sam negde kod Zvezdinog stadiona kad sam uključio Google maps. Zato ako misliš da je ona kockica suvišna kada voziš gradom koji ti je nepoznat...baš bih voleo da ti objasnim.
Ovo nema veze sa originalom ja sam igrao org... bar 7x i ne mogu da se porede - muzika uvod prica likovi glasovi realnost a da ne pricam o detaljima ovo sada je smesno kao da igram na mobilnom tel.... Jedino sta me je odusevilo je kraj. Jedino sto je tesko je ona voznja sve ostalo je prelako za igru sto je po meni glupo na org... se preznojis dok prelazis misije Koliko vam treba vremena da predjete org... i ovaj nov
marea123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke