tema: Atom RPG
Prikaz jedne poruke
Stara 29.12.2018, 0:18   #23
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Atom RPG

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
Ti mora da si jos nizak nivo. Koji si nivo? Ja sam dosta odradio zadataka i jednog kompanjona imam sa sobom (Fidel iz Kraszno-a, on je vezan za glavni kvest), to dosta znaci, igram na najvecoj tezini. Toliko toga ima da se vidi, poubija, odradi, nemoj da juris glavni kvest. Mislim da sam bio level 8 ili 9 kada sam otisao u bunker
Ako je zurba igrati skoro 15 sati pre pocinjanja tih prvih glavnih kvestova onda stvarno Gde zurba sa petnaest sati, nikako nisam jurio. Da stvar bude gora, da sam jurio prosao bih odlicno jer bih

Spoiler za spojler:
Dao neku nevidjenu sicu i najobicniji krs iz inventara


mnogo bolje nego sada.

Izem ti balans ako moram da sanjam kada da pocnem te prve kvestove. Razumem odredjenu kaznu ali

Spoiler za Spojler:
Da ti ocisti bukvalno ceo inventar....meni je to iskreno bezveze, slicno kao i u Clear Sky sto je bilo onomad


Ja sam isto toliki level kao i ti...samo sto se nisam fokusirao toliko na borbu, endurance i ostalo...Jer igra (kao i neki stariji crpg) ima i dalje taj min/max pa mozes da igras kako hoces i da se fokusiras na takve stvari....I za sada je sve bilo izbalansirano kako treba, izvlacio sam se (koliko toliko) na to, biras opcije u odnosu na stats i perkove tvog lika kao sto valjda i trebuje u RPG-u. A onda te doceka ovo...zurio ili ne, malo je bezveze da se na takav nacin dize tezina igre, opet kazem nema nekog normalnog izlaza ako si se fokusirao na nesto drugo. Svakako razumem odredjenu "kaznu" ali bas ovoliko, i to cak nakon sto si izabrao

Spoiler za spoiler:
Onaj speechcraft check koji mi je tada bio 90, dobio sam samo partial


Ne znam, meni je to bezveze.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke