Prikaz jedne poruke
Stara 29.11.2015, 13:14   #125
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Očekivao sam to pitanje. Zašto me uopšte pitaš tako nešto kad si svestan da ovo jeste limunadica? Osetio si se prozvanim?

Ova igra nosi Ranbow Six u nazivu a od toga nema ni R u svom izvođenju. Odličan koncept za neki spin-off franšize, katarstrofalna realizacija.
Ovakva arkadnost i nikakav realizam ovu igru čine limunadom. Puške zvuče kao airsoft replike a tako se i ponašaju i tako su modelovane, damage model je idiotski, operatori izgledaju kao da su ispali sa manekenske trake za spec-ops stil odevanja, 5v5 koncept je tužan, kretanje je smešno, balansiranje gejmpleja se svodi na neke bazične parametre kojima i CS: Headshot simulator može da se pohvali itd.

Još jedna igra za casual gejmere. AAA igre koje izlaze iz AAA firmi i deo su AAA franšize su došle do toga da su otvoreno namenjene casual gejmerima. Realno, bljak.
U ovoj igri ima samo prostora za malo prostornog taktiziranja zbog solidnih mapi i dobre destrukcije okruženja. Sve ostalo je smeće.

Ranije smo dobijali odvojenu verziju R6 za konzole i za PC jer se znalo (i zna se) šta koja publika traži a sad pristajemo na ovo.
Sve je ovo super ali ti opet ne napisa koju ti igru igraš,a koja ne spada pod ovo što si opisao. Odnosno da je hardkor. Meni se čini da si i ti i deo ovih ostarelih gejmera koja udara nostalgija za mladosti,pa smo u fazonu sve ovo novo je AAA smeće, a nekada su igre bile realne,izbalansirane,pune sadržaja,jeftine,zajednica je bila puna ozbiljnih igrača nije bilo klinaca itd.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke