Prikaz jedne poruke
Stara 10.10.2008, 12:15   #128
acko
Član
 
Član od: 22.7.2007.
Poruke: 66
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Koji MP3 plejer koristite?

Citat:
A M G kaže: Pregled poruke
Kada bi samo znao kako se brzo trosi baterija na telefonu pri visecasovnoj reprodukciji muzike, ne bi tako pricao. Takodje, za pravi uzitak ti trebaju kvalitetnije slusalice, a 90% telefona na trzistu dolaze sa slusalicama koje su prilicno nekvalitetne i za slusanje radio programa, a kamo li za muziku. Treba jos spomenuti i one telefone koji dolaze sa samo jednom slusalicom, tako da je ocigledna namena omoguciti razgovor bez upotreba ruku (u toku voznje, na primer), a ne slusanje muzike. Ako bi hteo i da dokupis posebne sluske nezavisnih proizvodjaca za mob, neprijatno ces se iznenaditi kada otkrijes da jako mali broj podrzava adaptere (a ako ih i podrzavaju, tesko ih mozes naci na trzistu), a jos manji dolazi sa standardnim 3,5mm prikljuckom (i to obicno telefoni vise klase).
Pa sad, kome se sta isplati....

Mozda gresim ali mislim da niste u pravu.!


Ja ima SE K700i i sa pesmom od 128kbps sa slusalicama se sasvim lepo cuje.! Po meni ima cak i kvalitetniji zvuk nego kad slusam sa slusalicama sa kompijutera.!

Opet kazem mozda gresim. Nikad nisam koristio ni mp3 ni mp4 pa zato ni ne znam razlike.!


Pozzz..!!!


@Edit:


Jednom sam zaboravio da iskljucim muziku od 21:00 do 6:15.!! I ujutru telefon je bio na pola baterije sto mislim da uopste nije mnogo.! (SE K700i)
acko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke