Prikaz jedne poruke
Stara 6.11.2008, 2:17   #6
gitnote
Član
 
Član od: 5.11.2008.
Poruke: 59
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Problem sa gašenjem računara

Citat:
grmiroslav kaže: Pregled poruke
Kupio sam racunar relativno skoro sa sledecom konfiguracijom:
AMD Procesor 2800+,
512 DDR RAM,
Graficka: ATI Radeon 1600,
Ploca: Win Fast ,
DVD 111D,
...(nadam se da je ovoliko podataka dovoljno).
Racunar radi bez bez problema, ali ponekad se desi (svaki drugi-treci put pri gasenju) da se Windows po protokolu "ugasi" i u tom trenutku kad se ocekuje da ce se racunar ugasiti ( kraj operacije gasenja Windowsa ) racunar jednostavno ostaje da radi. U stvari monitor se gasi, a u kucistu se cuje da kuler i dalje radi. I DVD uredjaj pokazuje da je jos "aktivan". Tad mi ne preostaje nista drugo nego da iskljucujem UPS uredjaj (napomena: ovo se desava i bez UPS uredjaja), tj. da iskljucim kabl iz struje. Ljudi koji su mi prodali racunar su mi rekli da je racunar testiran i da odlicno radi uz napomenu da podrzava samo original programe. Nisam siguran da je virus problem jer sam formatirao disk.
Da li mi mozete reci o cemu se radi? Bio bih vam jako zahvalan ako bi mi pomogli. Pozdrav!!!
Imam skoro isti problem kao grmiroslav pa da ne otvaram novu temu.
Naime, meni kompjuter nece da se restartuje,bez obzira da li to pokusavam iz windowsa, ili (kad moram) rucno restartovanje.Racunar se djelimicno ugasi i nece da startuje! Nedavno sam kupio novo napajanje i to nije rijesilo problem.Racunar inace radi u najboljem redu tako da ne znam sta bi mogao da bude razlog ovog `ponasanja`. Mozda sama maticna?
gitnote je offline   Odgovor sa citatom ove poruke