Prikaz jedne poruke
Stara 1.10.2021, 0:27   #108
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2042

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Ma nije baš sve toliko crno sa Battlefieldom nego ljudi sa godinama menjaju prioriteta i traže sve više izgovora da se ne posvete pošteno igranju
Mislim da popularnost BC2, BF3 i BF4 igara govori suprotno. Ima i toga sto ti kazes ali kada se pojavio BC/BC2, bio je veliki boom i preokret sa tehničke strane. A onda se isto desilo i sa prelaska na Frostbite 1.5 na 2.0. A nakon toga dolazi ova stagnacija. Samo napustanje BF5 i ostavljanje nedovrsene igre, govori da su vise u pravu nezadovoljni igraci nego sto smo ostarili. Meni BC2/BF3/4 i dalje baci osmjeh na lice kada ih upalim. Samo je problem sto je dosta nas za ovih desetak godina prebacilo preko hiljadu sati u njima da se ceka nesto drugo.

Odigram ja BF5 cesto i zaista moze biti dobra na pojedinim mapama. Mislim da ima najbolje napucavanje. Roterdam i Devastation su super ko voli inf. Nekako za ljubitelje B2K mapa. Ali 2-3 mape na cijelu igru je tanko.

Sto se BF1 tice, ne svidja mi se dosta stvari ali bi presao preko svega samo ne preko random bullet deviatiuon-a. Igrao sam ga mislim prosli vikend i obrisao za sat vremena. RBD i nekako moze proci u BF3 gdje se koristi automatsko oružje 90% vremena ali za WW1 igru ne ide.

2042 izgleda kao da su citali forume sve ove godine i odlucili da kopiraju taj BF3-4 period i ubacili sve sto su igraci trazili jer su vidjeli skok u BF4 igracima. A onda i za one koji cekaju BC3, ubacili par starih BC2 mapa.

Ostaje da se vidi. Do sada po gameplayu sve vidjeno ali je gameplay najbitniji pa mozda ove godine preokrenu. Odgadjanje i iskustva iz alfe i testiranja nisu ohrabrujuca but.. will see.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke