Prikaz jedne poruke
Stara 19.9.2006, 16:41   #131
ATI`
Banned
 
Član od: 7.4.2006.
Poruke: 282
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ATI` Slanje poruke preko MSN-a korisniku ATI` Slanje poruke preko Skypea korisniku ATI`
Određen forumom Re: The Worst Hardware and Software EVER!

Citat:
Covenant kaže:
...Sure,poredis Xaru sa Win pandanima i koja je jos uvek u beta fazi-right....
A Inkscape je tek u verziji 0.44,skoro je poceo sa razvojem(pre par godina),i sad ga poredis sa Corelom koji je za 10 godina dogurao do verzije 13....
Gimp je odlican program za home upotrebu ili web dizajn,ali ako se profi bavis fotografijom(jedno 10% korisnika racunara)bolji je naravno Photoshop.....
Prica sta bi bilo kad bi bilo je besmislena. Cinjenica je da su ti programi bez obzira u kojoj verziji daleko iza Win programa, a ja kao i 99% korisnika kojima trebaju nece cekati 10 godina da bi dostigli njihov kvalitet, jer meni oni trebaju DANAS a ne za par godina!!!
Mozes pricati sta hoces, ali je cinjenica da je Linux sto se tice softverske podrske jos u povoju, a sto se tice koriscenja Interneta i slanja mial-ova, pa to mogu da urade i neki mobilni telefoni

Nemam potrebe da probam gomile raznih distroa, Windows mi radi sasvim dobro, i ne vidim mu neku alternativu osim mozda u MacOS-u u nekoj daljoj buducnosti.
ATI` je offline