Prikaz jedne poruke
Stara 6.3.2009, 1:00   #43
Mil00rad
Član
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Kraljevo
Poruke: 322
Zahvalnice: 76
Zahvaljeno 131 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: Baterije u prenosnim računarima (formiranje, vrste, upotreba)

Citat:
Kurdt kaže: Pregled poruke
Koji "brend" po vama ima najbolje baterije, tj. cije baterije se najduze prazne nakon jednog punjenja?! Da skratim i pojednostavim, trebao bi mi savjet za kupovinu laptopa koji je u cijenovnom rangu oko 500-600eura, a da baterija moze da traje oko 2h ili vise?! Da napomenem, da mi ne treba neko "nabudzeno" rijesenje, jer baterija mi je jedini prioritet zbog mog posla koji je ustvari terenski i iziskuje sto duze trajanje baterije. P.S. Naravno ako takav postoji - hvala na odgovorima, a ako ne...opet hvala jer ste procitali moj post. Pozdrav
Ako si baš zapeo za bateriju...Onda ovo:

Ali da sam na tvom mestu dobro bi razmislio da li je ovaj lepotan vredan tih para jer:
Citat:
Аккумулятор нового 17-дюймового MacBook Pro позволяет работать до 8 часов и выдерживает до 1000 циклов подзарядки, по сравнению с обычным аккумулятором, который выдерживает всего 200 – 300 циклов. Инженеры Apple разработали уникальный литиевый аккумулятор с полимерным электролитом. Кроме того, они встроили его непосредственно в ноутбук, устранив тем самым потребность в использовании механизмов и кожухов, которые нужны для обычных аккумуляторов.
P.S.Zaboravio sam,ovo ide i preko 1000 evra...

Poslednja ispravka: Mil00rad (6.3.2009 u 1:01) Razlog: zaborav...
Mil00rad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke