Prikaz jedne poruke
Stara 7.8.2006, 3:56   #67
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: objasnjenja pocetniku

Citat:
a ne ko ovde, jedan čovek hoće da radi sve...
Okolina diktira na koji način ćeš da se pilagodiš pa ćeš zato u zemlji Srbiji često morati da se “navučeš” na još par “dodatnih aktivnosti” da bi se bar koliko-toliko održavao na površini jer ti se ne isplati ni da se udaviš
Citat:
e pa zato nam i ne cveta softverska industrija.
Pa ne mora da znači da će se scenario sa procvatom softverske industrije ikada desiti. Da li stvarno očekuješ da u zemlji u kojoj je sasvim normalno da zbog nepažnje radnika EPS-a „pocrka“ 90% računara u nekom delu grada, razvijaš softver? Možda nekada u dogledno vreme. A ako ne i u slučaju da i dalje ne voliš da prljaš ruke zna se kud i kako. Čamac i veslo u ruke pa Dunavom uzvodno, nikako nizvodno
Citat:
A što se tiče Njutnovih zakona, ako me interesuju ja ću da ih učim, a ako ne, pronaći ću uz pomoć Googla za manje od 5 minuta sve o njima...
Izvor u krajnjem slučaju nije toliko bitan. Važno je da ti naučiš Njutnove zakone pa sad da li ćeš koristiti Google ili Yoogle nije važno Mada kad malo bolje razmislim možda i jeste jer se opet postavlja pitanje kredibiliteta tih sajtova. Pazi da ne naletiš na neki sajt čiji sadržaj ažurira neki student jer oće ovi studenti stalno da plasiraju netačne informacije pa veoma lako može da ti se desi da budeš odgovoran za neku veeeeliku štetu jer si “progutao” Njutonov zakon u “skraćenoj” verziji
Citat:
Ne menja se nimalo... Dovoljno je uvek tačno onoliko koliko ti treba. Može da se promeni količina onoga što ti treba, ali to je i dalje tačno onoliko koliko ti treba.
Uf zaboravio sam da si programer. Moja greška. Hteo sam da kažem da se „deklaracija dovoljnog“ uvek menja a ne „definicija“. Izvinjavam se za ovu nepreciznost. Neznam šta mi bi
Citat:
Može, zašto da ne... samo da se dogovorimo o kojoj cifri pričamo, pošto mi ne pada na pamet da radim 3D engine za džabe... kalkulator bih još i mogao da ti uvaljam kao freeware
Znači ništa od „Test Run-a“ A ja sam se ponadao, ono čisto sportskog duha radi, da „bacimo“ po jedan engine za popodne pa da vidimo. Bez ikakvih naprednih džidža-bidža čisto vertex modeliranje i „popločavanje“ jednostavnim teksturama. Naravno i malo svetla mora da bude. VB vs C++ No commercial engines allowed!

A što se tiče kalkulatora,... Jedino što sa njime možeš da uradiš ako ga lansiraš kao freeware je da napraviš sebi antireklamu

Poslednja ispravka: holodoc (8.8.2006 u 0:12) Razlog: Ma gramatika i 4 ujutru ne idu zajedno ;)
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke