Prikaz jedne poruke
Stara 23.1.2006, 11:14   #130
Grond
Član
 
Član od: 23.1.2006.
Poruke: 304
Zahvalnice: 115
Zahvaljeno 95 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Jao ljudi, nemojte da vjerujete press materijalim, grdno cete da se razocarate u Oblivion. Nemojte da me pogresno shvatite, ja sam megaobozavatelj Morrowinda, ali Oblivion ce biti dobra igra kao sama za sebe ali nece biti ni do koljena svojim legendarnim predhodnicima. Naravno, tehnicki ce da blista, ali je i vise nego ocigledno da se cika Tod Hjuard polakomio na pare i okrenu cijeli koncept TES-a prema mejnstrimu, posto je veci dio zarade dosao od verzije za Xbox nego za PC i sada vise kreativne snage ulazu u verziju za 360 neko za PC. Pojednostavili su koncept da bi se igra sto bolje svidjela glupom prosjecnom Dzoniju. Ja stalno visim na TES forumima i mogu da vam kazem da ogroman broj PC igra izrazava sumnjicavost sto se tice kvaliteta sledeceg TES-a. Grafika je do yaya, ali sta ce biti sa onom dusom koju su predhodnici posjedovali??? Sve je nekako odredjeno na kasicicu, sto su oni procurjeli filmici i potvrdili. Igracu se gotovo crta sta treba da radi sto je u suprotnosti sa idejom vodiljom Eldera...

Gothic 3 ce da ga zdrobi u Evropi, a mozda cak i u SAD-u (barem kod hardcore RPG gamera). Steta sto ce Gothic 3 najvjerovatnije da koristi StarForce 3 zastitu, kao i sve ostale njemacke igre koje su izasle u poslednje vrijeme.

Samo cu jos reci-sjetite se Deus Ex-a "2"
Grond je offline   Odgovor sa citatom ove poruke