Prikaz jedne poruke
Stara 5.12.2008, 17:36   #1
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Ultimate Fight igara - komentari

Ocigledno je potrebna jos jedna tema kako bismo pisali komentare

Da odgovorim Eny-ju i Boo-u...

Ukratko, kome se ne svidja cela zamisao, a nesto kontam da vam se ne svidja iz vasih polu vredjackih komentara, ne treba ni da se igra. Ovo nije smisljeno preko noci, vec smo diskutovali o tome nedelju dana. Pravljeni su kompromisi, neki su hteli vise igara u nominacijama, neki manje, neki vise zanrova, neki manje, neki da duze traju nominacije i glasanja, neko manje. Ako bismo gledali realno zanrove, samo iz jedne platforme (npr. C64) mozete izvuci minimum 20 zanrova. A gde su tu ostale platforme onda? Nije nam bio cilj da imamo gooomilu zanrova da covek mora ceo dan da popunjava liste. Ja na ovo gledam sasvim drugacije. Navescu igre, posle kojih nisam mogao da se opasuljim koliko su bile dobre, koje su postavile standarde u nekim mojim shvatanjima kako neka igra, nekog zanra treba da izgleda. Za tu listu imam 45 "slotova", sto mi je vise nego dovoljno.

Nije bitan kvantitet, vec kvalitet. Ja znam da je svako od nas odigrao 10 avantura/pucacina/strategija/whatever cega od kojih zastaje dah, ali NE; Ne zelimo da cujemo tih 10, zelimo jos vise da se udubite i snizite izbor na samo 3! igre posle kojih ste bili high narednih mesec dana (kao sto se meni desilo kada sam prvi put zavrsio Silent Hill 2).
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Patton na korisnoj poruci:
donator99 (6.12.2008), Sale013 (5.12.2008)