Prikaz jedne poruke
Stara 18.2.2021, 14:03   #14204
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.331
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Reckoning (2020)

Wow kakav uzas, ko bi reko da iza ovog filma stoji Neil Marshall Glavna glumica nasminkana u srednjem veku, obrve maksimum doterane, kosa savrsena a garderoba svih glumaca je besprekorno cista, ispeglana i nova bas kao u srednjem veku. Ne znam kao da ga je bolelo uvo za te detalje pa udri, drugacije ne znam kako da objasnim takav propust. A sto se radnje filma tice to je toliko smesno da deluje amaterski i to polu amaterski, jednostavno totalni promasaj sem par scena gde se vidi savrsena zadnjica glavne glumice poznate po tome sto je preko kreveta dobijale uloge ovde nema sta da se vidi a to nije ni blizu da bude dovoljno. Za preskakanje.
Harpoon (2019)

B filmcic, radnja se dogadja na brodu u sred okeana i imamo samo 3 lika te sam se jedva namolio da ga odgledam jer reko kako to moze da bude zanimljivo. Medjutim jeste... do nekle za B film i budzet i jeste zanimljiva prica i radnja a sto je najbitnije drzi paznju samo uz pomoc scenarija do duse ni glumci nisu losi za ove uloge s obzirom da ne znam nikog od njih, gledljivo.
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke