Prikaz jedne poruke
Stara 12.12.2021, 22:23   #5546
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Preporučite mi igru!

Citat:
Buratino kaže: Pregled poruke
Ako se neko ne razume puno u igre poput mene preporucio bih mu:
Call of Duty - World at War. Igra je iz 2008-e i pravo je osvezenje igrati je posle igara koje su izasle u periodu od 2010-2020-e sa svim tim umarajucim filmskim sekvencama, previse mracnog okruzenja poput Call of Duty-MW2, previse dima i prasine poput Ghost Reacon-Future Soldier. Kakvo razocaranje, da posle remek dela Advanced warfightera 1 i 2 izbace Future soldiera.

Cetvorka i petica (WaW) su mi ubedljivo najbolje igre u citavom serijalu, zlatna sredina izmedju "poligonskih" misija iz ranijih delova i misija prenatrpanih cutscenama u kasnijim delovima.

Petica je stvarno nesto posebno. Mracna, prepuna krvi i kidanja udova, nemilosrdnog ubijanja civila i zarobljenika, na momente stvarno creepy as fuck, pogotovo muzika. Secam se da u introu ima par autenticnih snimaka pogubljenja Kineskih civila na Pacifickom frontu, tako nesto nema sanse ce te videti danas, kada je i sam kukasti krst ogroman problem za poludele ultra-liberalne developere i pahuljicastu novu generaciju gejmera. Bukvalno ne mogu da se odlucim koja polovina WaW-a mi je bolja, da li dzunglasti horor sa Japancima koji se ne boje smrti i jurisaju na vas bajonetom ili Sovjetski osvetnicki pohod do Reichstaga kroz blato, krv, i smrt.

Red Army Theme


Osvetnicko prangijanje po nacistima uz zaglusujuce eksplozije i rokanje na sve strane uonaokolo po rusevinama Berlina uz ovakvu muziku je stvarno tesko nadj*bati.
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke