Prikaz jedne poruke
Stara 9.11.2007, 1:53   #8
pfonihx3
Član
 
Član od: 27.10.2007.
Poruke: 97
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Par saveta za novog avanturistu

Uh,svaka čast momci,vidi se da polažete mnogo na nove sledbenike,mogli bi ste glat' da radite kao agitatori u kampanji "Bolji svet dolazi sa avanturama" ili na procentualnom uvećanju udela avanturističkih igrača u odnosu na igre uopšteno,vaša strast (svakog učesnika ponaosob u prethodnim postovima) može da se meri sa šamanskim fanatizmom, i vidi se da stalno radite na regrutovanju novih fanova u odsek avanture,...
Šalim se, ali to mi se i sviđa u ovom žanru, neka prisnost koja nastaje između igrača i žanra ali i između igrača i svake igre ovog tipa ponaosob...
Igrao sam pre,kao klinac "Day of the Tentacle", sećam se kad neki lik sa naočarima iz početne sobe otkrije tajni prolaz u sobnom satu (Aha, a secret passage!), ali je nakon toga postalo previše zamršeno (pronašao sam neki plan za izradu neke mašine, ne sećam se tačno, uglavnom morao si da kombinuješ doziranje ulja u cilindrima) pa sam odustao...
Za sada samo želim da završim neku avanturu do kraja, da dokažem sebi da mogu, verovatno glupo zvuči...
Mislim da se i meni sviđaju ove cartoon-olike avanture ali ću kasnije prelistati pa ću reći koje konkretno, mislim da ću probati Grim Fandango
pfonihx3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pfonihx3 na korisnoj poruci:
zoran845 (9.11.2007)