Prikaz jedne poruke
Stara 24.10.2007, 22:07   #17
Mr.Eco
Starosedelac
 
Član od: 19.4.2006.
Lokacija: 4 8 15 16 23 42 Sistem: Arch
Poruke: 1.983
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 377 puta na 260 poruka
Određen forumom Re: Koji distro koristite?

Ovako moj omiljeni distro bio i ostao je Kubuntu zasto ? pa zato sto je najbolje izbalansiran sve je na dohvat ruke preko Adept paket managera dolazi na 1 CD nije pretrpan softverom al i ne manjka ga posle instalacije je totalno spreman za rad naravno treba se skinut drajveri za graficku i kodeci no to je neki minimum...ova verzija 7.10 Gutsy Gibbon to je nesto nevidjeno nisam mogao da verujem da mi se tako brzo bootuje komp. a cak mi se cini da je brzi i od Slackware tj. ne cini mi se nego to i jest bas se primeti u radu...i sta jos da dodam, e da Sudo

e sad nesto u drugim distoima...

Suse to je bio prvi distro koji sam instalirao i bio sam u pricipu zadovoljan no dok sam isao dalje iz verzije u verziju o zadovoljto je i opadalo zadnji koji sam probao je bio 10.2 no kazu da se 10.3 poboljsao no ja neverujem nesto u to...

Fedora nije mi se nikako mogla instalirat ni 6 ni 7 imam neki problem sa xorgom kod fedore tako da mi nemoz prepoynat monitor ili sta vec...

Sabayon sta reci nego Gentoo na steroidima

PCLOS njemu ne mogu da oprostim sto nisam mogao preko konzole da namestim PPPoE i tako da nepostoji za mene a wizzard nije prepoznao moju wifi karticu iako radi provereno !
Mr.Eco je offline