Prikaz jedne poruke
Stara 16.4.2008, 18:45   #41
Davor Đurašković
Novi član
 
Član od: 3.4.2008.
Poruke: 23
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 19 puta na 8 poruka
Određen forumom Svet Kompjutera protiv reklamnog Godzile

Deo 3.
I opet- red reklama- SK- dva reda reklama – SK. Odahnem kada okrenem stranicu i ne vidim reklamu. Dođe mi da častim. Ženu naravno. Onda mi se sve meša i više ne pamtim o čemu se ovde u stvari piše. Vratio bih se da rekapituliram gradivo ali se prepuštam reklamnom transu. I onda se pojavljuje limenka koja poručuje: „Živi Burno – Izoštri Um“. Šta ovde radi limenka. Možda je to neki Burning software. Klimam glavom i izoštravam misli. Hrabrim sebe da potražim logiku. Ide Test Fun. Čitaću kasnije. Opet ADSL. Onda jedan telefon. Mobilni i nije smart. Kao neka smetnja na vezama koja je ubacila stranu iz Mobilnog Magazina. Možda treba da pozovem pomoć. Hrabro nastavljam. Phone Zone. Čitaću sa uživanjem. Reklama. Zaštita od udara. Mnoogo dobro. Vraća mi se nada. Pa reklama za šporet Milana Blagojevića. Čekaj nije! To neko kuva u kompjuteru. Ma ne. Želeo bi da jede ali nema kad. Pa napravio šporet od kompjutera da ga podseti da je gladan. Čudno, ja sam idealno kućište uvek posmatrao kao dimnjak u zidu od pola metra. Ništa ne vidiš. Ništa ne čuješ. Samo ogroman ekran i umesto miša neki čarobni štapić a pričamo na srpskom. Opet reklame pa nagradna igra. Al’ su nagrade! Kao za malu decu. Samo hvale bombone. Istrošili se bogami. Verovatno zato nisam slao ove kupone ni pre 20 godina. Čini mi se kad bi svako ko je stavio reklamu u SK dao samo 100€ svaki mesec bi jedna škola dobila bar 20 novih kompjutera. Kakva bi to akcija bila!
Štipam se za obraz. Ne sanjari bre. Ko si ti da kažeš ljudima šta koliko vredi. Idem brzo dalje preko vrhunskog kvaliteta, neverovatnih cena, i dolazim do pisma čitalaca. To bi trebalo da se zove smešna stranica. Uvek se lepo nasmejem pitanjima koja kao da postavlja moj komšija prodavac. Ali su bar odgovori stručni. Mada - jedva se uzdržavaju od smeha.
I okrećem stranu gde dolazi ON. Njegovo veličanstvo Kuzma. Sada mi nije žao što sam se ovoliko mučio. Ne smeta mi ni Politikin Zabavnik sa veselim novčićima na levoj strani. Ovo ću odmah da pročitam jer se plašim da će (ako ga preskočim) da se udavi negde u nekom marketingu i više neću moći da otvorim stranu 119. Ili još gore zamišljam Kuzmin lik sa dve žice u ruci kako prodaje najbrži, najjeftiniji i najpouzdaniji Internet u Srbiji i ostatku sveta. Čitam članak i još jednom sam oduševljen. Bravo Care ili kako bi rekao moj Đed – svaka ti je na mjestu! Jedino te moj komšija prodavac ne razume. Ali šta ću mu ja.
Davor Đurašković je offline  
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Davor Đurašković na korisnoj poruci:
goodlikesweeper (29.9.2008), player1 (17.4.2008), punnik (17.4.2008), zdravkelja (16.4.2008)