Prikaz jedne poruke
Stara 18.10.2021, 14:20   #31942
Elin
Član
 
Član od: 29.1.2012.
Poruke: 244
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 49 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Johnny-24 kaže: Pregled poruke
Zbog cega u vodu moramo da budemo isti nivo? Ja sam mislio da je kao u Blitz-u moze nivo gore ili dole, ovde bas isti...
Citat:
Johnny-24 kaže: Pregled poruke
Pa i sad je dosta bezveze, ja i devojka uzmemo T6 i naravno ubace T8, rezultat je oklop nije probijen i naravno njihove 2 granate, mi mrtvi. Okej je sa +/- 1, ali sa +/- 2 je bas smor za igrati.
To su promenili odavno i dobro je da je tako.
Ranije si imao situacije da uđu sa T10 i T1.
I sada zamisli na šta su ličile te partije.

A slažem se za +/-1, samo bi lajtove ubacio +2.

Imaš ti druže u wotu milion problema, od machmakinga, zlatnih granata, artija, točkaša, i još kojekakvih čuda.

Sada, ili se prilagodiš i igraš igru takva kakva je, jer teško da će menjati nešto na bolje ili nađeš neku drugu igru za koju smatraš da će ti manje kidati živce.
Ja wot zaista volim i iako sada ne igram ni približno toliko partija kao ranije opet je volim najviše od svih igrica.
Gledam pre neki dan kod kolege sin mu igra Fortnite i baš bacio oko da vidim šta je ona toliko popularna. Druže moj onakvu glupost ja ne znam ko je mogao da smisli. Meni ono nema veze sa životom.
Ozbiljno se brinem za buduće generacije.
A kod drugog kolege mu sin igra Mines. I ono ne razumem kako neko može igrati.

Te i pored svih problema wot i dalje no1. No ovo je samo moje mišljenje, neko će reći i da sam ja budaletina što volim wot.
Elin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Elin na korisnoj poruci:
Johnny-24 (20.10.2021), Zoran_KS (19.10.2021)