Prikaz jedne poruke
Stara 2.11.2016, 11:30   #3
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Vivax TPC-801 3G 8"

Nije glupo pitanje i verovatno bih već uradio to da trenutno ne mora stalno da bude dostupna putem njega zbog nekih stvari, a ne zna šifre za sve firmine naloge pa bi se malo oteglo vraćanje svega u funkciju.

Moj prvi instinkt je bio ko zna ko je to koristio i kako su ga sve mučili... Međutim, tablet je skoro nov i praktično nekorišćen. Stoji im par meseci u ormanu i ubačeni su Skype i What's Up za poslovnu komunikaciju za šta se i koristi. Memorija je skoro prazna, niko se sa njim nije zezao niti instalirao bilo šta, jer pristup njemu imaju samo moja devojka i stariji kolega koga lično poznajem i potpuno je nezainteresovan za tablete, koristi ga samo kada mora. Hoću da kažem da u ovako jadno stanje nije doveden nikakvim čačkanjem i instaliranjem svega i svačega, jer nije prošao ni 1% onoga što je npr. moj stari telefon prošao i preživeo bez hard reseta 2.5 god, pa i dalje radi brže od ovoga.

Moje trenutno mišljenje je da je Vivax prosto odradio jako loš i neoptimizovan sistem ovako iz kutije. Ako se otvori prostora probaću možda da ga dotegnem malo, trentno nisam u raspoloženju.

Poslednja ispravka: Aibo (2.11.2016 u 12:07)
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke