tema: Guild Wars
Prikaz jedne poruke
Stara 29.12.2005, 0:18   #102
Sherman
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 141
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 22 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Ogi kaže:
Ok, ali kada on stigne do tog nekog grada... i udje u njega, vi sto cekate ne bi trebalo da se sa njim pojavite u tom gradu, znaci ako ja cekam a ti trcis za mene, nije mi jasno sta ja imam od toga sto si ti dosao na tu lokaciju ako se party raspadne kada tu udjes u taj novi grad i samim tim ja ga i dalje nemam na mapi nego i dalje kao siroce stojim u mestu na izlazu iz grada iz koga smo krenuli. Ma to je glupo... Kome jos trebaju trkaci... pitas nekoga da ide sa tobom i da ti pokaze gde se nalazi grad i gotovo... ne kapiram ni koja je poenta od tog stajanja i blejanja kad' svakako vise nas moze lakse da predje taj put od jednog do drugog grada.
Joj, pa lepo smo ti napisali i ja i evo sada i GaleOm da se pojavis u NOVOM gradu cim trkac udje u njega. A poenta svega toga je sto u kasnijim stadijumima igre (Crystal Desert+) postoje razne lokacije koje su toliko teske da ces koliko god vas bilo u party-ju zaginuti (jer ste svi neiskusni, a Hydre biju pa biju). Tu uskace trkac, jer je vec milion puta tuda prosao i zna tacno kako da dodje do sledece lokacije a da ne zagine. Veruj mi, ponekad je bolje dati trkacu par platinuma i stici do nekog mesta nego se dva dana patiti sa retardima od igraca (likovi koji izlaze iz party-ja na pola puta, izazivaju creep-ove kada to ne treba da rade, koriste neke umobolne skillove...). E i da, ja vise necu odgovarati na tvoja pitanja, jer mi se cini da sam ti vec previse rekao o Guild Warsu (nema ljutis ).
Sherman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke