Prikaz jedne poruke
Stara 16.10.2016, 12:33   #203
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Tebe ni mene se ni tada ni danas nije pitalo ništa, a svjesni smo da je narod ovca i tamo i 'vamo. Dovoljno je da pogledaš Youtube komentare na snimcima/pjesmama iz rata, pa da vidiš koliko je narod generalno otišao u 3pm i koliko je OPET spreman da gine za gluposti tipa teritorijalne ekspanzije itd. Kao što ranije rekoh, možete što se mene tiče osvojiti i do Istanbula, ali KOGA ćete naseliti tu ako kažete da ste izginuli u prvom, drugom i ovom zadnjem ratu u ogromnom broju? Već danas se morate početi je*ati k'o zečevi da biste bar demografskom slikom "povratili" samo Kosovo (da ne idemo na veću teritoriju), gdje vas Albanci "šiju" nekih 4-5 prema 1, ako ne i više. Uzevši samo to u obzir, hipotetički, kad biste sad krenuli u neko "osvajanje", Nato bi vas sravnio sa zemljom, Rusija zauzeta Sirijom bi ćutala i gledala svoj pos'o a Grčka u bankrotu ne može ni sama sebi pomoći. Uz to, pitanje je ko bi poveo narod u "osvajanje", Alexander Vaginalmouth ili The Duke of Butthurt sa rakom debelog crijeva.
Nadovezaću se, i što bih ja želeo da šetam Viroviticom kad me ništa ne vezuje za taj kraj? Druga stvar, šta vi imate da bi bilo vredno ratovati? Da imate, već bi bili direktno okupirani od amera, kao što su izveli na Kosovu, Iraku, Libiji pa sad pokušavaju i u Siriji...

A za yt ne brenuj, skuplja se dečurlija kojoj je dosadno i mutni tipovi sumnjivog metalnog sklopa. Mnogo neko zarezuje njihove komentare.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku ColdBoot na korisnoj poruci:
LoneWolf (16.10.2016), simke85 (18.10.2016)