Prikaz jedne poruke
Stara 27.2.2011, 0:44   #1
player1
V.I.P. Test Play

Član od: 5.4.2006.
Zahvalnice: 3.938
Zahvaljeno 3.856 puta na 2.505 poruka
Određen forumom Video igre koje imate, a nikako da stignete da probate

Da li vam se desilo nekada, da nabavite neke video igre, ali da nikako da ne nadjete vreme da ih probate.

Il nadjete neku drugu igru, koj vam je preca, il prosto zaboravite na njih. I uvek bude, ma kasnije cu, itd... a DVD skuplja prasinu.

U ovoj temi, navedite takve naslove, koji ste zaboravili, ili samo sto niste probali.

.

Evo od mene, krenucu od starijih, ka cu da zavrsim sa novijim igrama:

Battle of Middle Earth 2
Igrao sam i gotivio prvi deo, pa nabavih i ovaj. Rezultat: nisam je ni jednom instalirao

Dragonshard
U to vreme, kad je izasla, sam gotivio D&D sistem, trece i po edicije pravila, i poceo da se upoznavam sa novim campagn settingom Eberron, pa ajde da probam igru sa istom tematikom. Rezultat: nijednom je nisam proba.

Mogu da kazem u moju odbranu, da nisam neki preteran ljubitelj RTS strategija, pa je to verovatno jos jedan razlog, zasto nisam zasuo rukave i probao ove igre. Jer uvek se nadje neki RPG ili FPS koji mi zakupi pazlju.

Medivial Total War 2
Veeeoma sam dugo igrao Rome Total War, cak sam bio veoma aktivan u moding zajednici. Pa sam zeljno ovekivao nastavak. Igrao sam cak i demo. I kad je izasla igra, instalirao, pogledao malo kampanj mapu, i prestao da igram. Ne znam sta mi bi, valjda sam se istrosio od tog zanra. Nijedan kasniji TW naslov nisam igrao...

Age of Pirates
Bila susa RPG nalova, pa ajde da probam nesto sto ima bar malo toga. I nikako da krenem da igram, dodjose interesantnije igre i tako se zavrsi cela stvar.

Prince of Persia Sands of Time
Pitam ja brata od tetke. Jel imas neku dobru igru, koju sam propustio da odigram? I on preporuci PoP serijal, kaze najbolje da probam prvu. Uzmem diskove, stavim u neku kutiju i do dana danasnjeg nisam pogledao.

Hired Guns: Jagged Edge
Nabavih je nadajuci se necemu sto ce da lici na Jagged Alliance 2. Ne stignem da je igram. Dah je drugu, on kaze da je stranje i do dana danasnjeg je nisam pogledao.

Space Empires V
Posle GalCiv2 bio sam zedan za nekom 4X strategijom. Instaliram, startujem, i nekako mi sve odbojno. I vise nikad ne probah ponovo.

Verovatno ih ima jos, starijih, ali ne mogu da se setim.

.

Sad idu one ne tako stare:

Overlord 2
Odigrao sam prvi deo uz uzivanje, iako igra ima nekih mana. Odigrah misiju i po sa drugim delom, uvihed da ima sve one mane koji mi se nisu svidele kod prvog dela i ostavih je za kasnije. Rezultat: nisam je igrao vise.

Majesty 2
Htedoh da vidim to cudo. Odigrah jednu misiju, i posle nikad da nadjem vremena da probam ponovo.

.

Sad je vreme za de-fakto nove igre, koje iako su u ovoj listi uz opsanost da nikad ne budu probane, i dalje mogu da budu odigrane ove godine, ako prestanu vise izdavaci da nas bombarduju sa novim Zmajevim Dobima, Vescima ili Efektima Mase.

DeathSpank
Cuo sam da je dobra RPG parodija. Nabavio i nikako da dodje na red.

Drakensang: River of Time
Prvi deo mi je bio odlican. Ovaj nikako da probam. Cak stavise, danas sam ga startovao, ali se odlucih da ga ne igram, jel ce za deset dana da izadje DA2, a ne zelim da ga prekinem onda, ili pak da me ceka DA2 dok ne zavrsim. Takodje, uvek me nekako odbije kreacija lika, jel je bas hardcore i detaljnja, pa zelim da bude savrsena, pa nikako da nadjem vremena da posteno odvojim vreme za nju (i onda predjem na neki brainless shooter koji mogu da igram sa pola mozga, tipa Bulletstorm ).

.

I eto to je to od mene za sada. Inace, medju interesantnijim igrama koje su mi skupljale prasinu dugo vremena, a da sam ih kasnije ipak odigrao su: Red Faction Guerrilla, Just Cause 2, Gothic 3 (odlagan zbog ME i DA ). Ima verovatno jos nekih naslova, ali ne mogu da se setim.

Poslednja ispravka: player1 (27.2.2011 u 11:57)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke