Prikaz jedne poruke
Stara 26.12.2020, 21:50   #3105
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Stvar je u tome sto je ocigledno da je igra uradjena 80%, i onda zbrzana da se zavrsi. Pre nego sto je izasla imao sam hajp sa mrvom soli , zbog delaya uglavnom, odlaganje igre nikad nije dobar znak, a jos gore ako je vise puta, kad su odlozili zadnji put, znao sam da nesto mora da izpliva iz toga. I sta se desilo? Na konzolama bolje i da ne igras, a bugova puna kuca...
Gamebreaking bugova nema mnogo, i ovo sto je bilo ispravili su (8mb save, o tome pricam) , sve ostalo gde izpadaju stapici za kinesku hranu, lebde telefoni, tockovi automobila ispod asfalta, sve se to da zanemariti jer su to minimalni bugovi koje sam mogao da ocekujem sve jedno, sto u cyberpunku, sto u drugim velikim igrama.

Sto se tice izbacenog contenta, i dalje smatram da je sve to samo posledica prevelikog izcekivanja od strane upper managementa CDPR-a , ka developerima, i sve je to moglo biti u igri da su im ocekivanja bila realisticna.

Na vrh glave mi je vise ljudi koji pljuju developere ,kad se vidi Blood,Sweat&tears™ (kako takodje kaze u videu iznad ^) koji su ulozili u igru, sve da im se par Yorinobua i ostalih high up ovnova pomokri na sav trud.

Ako bog da, popravice bugove, dodace neki dlc i bice ok, ja im drzim palceve za sledecu, bio to witcher 4 ili sta vec.

EDIT: zaboravih da dodam, igra kao igra nije 2nd coming of jesus christ, ali nije ni 5/10 toalet papir kako misljenje neki imaju.
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku darkowozzd na korisnoj poruci:
Koreli A. (26.12.2020), player1 (27.12.2020), zerb (28.12.2020)