Prikaz jedne poruke
Stara 18.12.2020, 11:53   #2834
Space Beer
Veteran
 
Član od: 30.6.2011.
Poruke: 587
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 116 puta na 100 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
vlado85 kaže: Pregled poruke
Igra je loše optimizovana i slično, ali mislim ove konzole što su izašle, da nisu spremne na radikalne pomake. 3xxx gen nvidije je prelazno stanje i tek sa 4xxx generacijom možemo očekivati da RT na 2K, 4K postane neka normala, dok će PS5 vrtiti igre na 1080p sa 60 fps bez ičega. Nvidija je dovoljno moćna da gura svoju tehnologiju u hit naslovima. Tako da bi PS5 mogla biti konzola koja će najkraće trajati.
Problem je što je igra uopšte i rađena za prethodnu generaciju konzola, a sa ovakvim planiranim efektima. I ista igra je puštena na novu generaciju. Tek za nekoliko meseci se očekuje verzija optmizovana za PS5/XBSX, gde bi trebalo da izgleda iole normalno. Umesto da su odmah pravili za njih, a za PS4/XBO da ne prave ništa. Ovako su potrošili vreme i novac da ne urade ništa. Tj. da naprave sebi štetu. Ali cenim da je odluka bila takva da bi povećali prodaju, tj. broj platformi gde mogu da je prodaju. Izgleda da su se malo zeznuli u proračunu.

Što više gledam situaciju, sve sam sigruniji da igru neću igrati u narednih godinu dana, a možda i nikad. Kad se setim koliko je napljuvan Deus Ex MD, i zbog priče i zbog bagova i zbog gameplay-a, a Cyberpunk koji je po većini parametara ili isti ili gori dobio sve pohvale. I sad sam ja ostao bez Deus Ex nastavka, a ovi će da izdaju DLC-ove i žive od CP-a narednih 5 godina :d
Space Beer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Space Beer na korisnoj poruci:
filpan (18.12.2020), Lex987 (18.12.2020)