Prikaz jedne poruke
Stara 14.12.2020, 21:38   #2656
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Ja sam prvi koji MRZI ige iz prvog lica i koji nije ni najmanje oduševljen ovom igrom.

Igrom slučaja, na mojoj mašini CP2077 radi perfektno i jedini problem koji sam video jeste da Džeki prolazi kroz zatvorena vrata lifta (koja su se ubrzo, ali kasno, otvorila) i to je sve.

Ono što može svako normalan da uvidi jeste da su natrpali gomilu stvari za različite tipove igrača, a to ljudi ne shvataju. Ja, lično, za sada teram samo glavnu priču, imam desetak SIDE misija, a kad sam otvorio mapu i video gomilu stvari, moj "hrčak sistem sakupljanja svega i svačega" je upalio crvenu lampicu. Ukratko "ZA OVU J***NU STVAR TREBA PROKLETO VREMENA!!"

Ovo je igra koja zahteva vreme i posvećenost. Nemate to?? Batalite i zaboravite, mnogo je lakše.

Znam da je 90% "igrača" naviklo na to da za 10ak sati prozuje kroz nešto i ovde su se našli zbunjeni jer igra to ne dozvoljava.

I zbog toga obožavam ovu igru iako PREZIREM to što je iz prvog lica.
Citajuci tvoj POST, mislim da si se posvadjao sa sobom Bez uvrede... Pa sa RDR2 odlicno da se pobegne u buducnost i opet lagano... Ili u mom slucaju predjem iliti probam sve sto me interesuje pored CP2077 i kada istrosim adute...Laganica
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke