Prikaz jedne poruke
Stara 14.12.2020, 19:47   #2653
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.590
Zahvalnice: 919
Zahvaljeno 585 puta na 364 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

I neko je pitao da li vredi istraživati mapu tj. dali ima nešto izvan već obeleženih markera.
Ima, ite kako ima, ako to nisu neki itemi (ili crafting componente) onda je neka mini story kroz one shardove. A i oni REPORTED CRIME markeri nisu svi isti, našao sam jedan gde bilo samo mrtvo telo i dobio sam SIDE JOB.

Ili evo veranje po zgradama se isplatilo, sakrio sam mapu i quest name tako da nije neki spoiler (još mi treba samo perk ).
Spoiler za crafting recept:


Inače dupli skok je A MUST ko hoće da istražuje mapu jer otvara nove mogućnosti i za prilaz misiji a i cool je kad u borbi sa HIDDEN DRAGON skačiš na jednog kad te nevidi a drugog šotkom glavu razneseš.

I ko kaže da je napucavanje bezveze nek proba da nabavi KERENZIKOV Cyberware (ide u slot za Nervous System) uzme revolver i delja hedare u slow mov., game changer.

@buraz

Bez uvrede, ali tvoj komentar mi liči da si imao prevelika očekivanja, moraju ljudi da skapiraju da CDPR-u je ovo samo treća AAA igra (witcher 1 neračunam), i da su skočili iz fantasy RPG-a u sci-fi RPG gde pored svog proverenog recepta što se tiče priče i naracije probali da ubace i nove gameplay elemente. Slažem se da jurnjava kolima nije GTA like, btw. motor se mnogo lakše vozi i lakše uleće u krivine. Napucavanje zadovoljava, nije CoD fazon ali je skroz korektno, AI neprijatelja je mogao da bude bolji, ali prešli su sa igre gde gomila bandita pokušava da te opkoli mačevima i par njih te smaraju na otvorenom strelama u neki cover based FPS.

Rockstar je napravio 5 igara sa vožnjom pa imaju iskustvo sa tim AI, plus su još neke igre usput pravili pa imaju mnogo više iskustva od CDPR.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zokocx na korisnoj poruci:
Gonzo (14.12.2020)