Prikaz jedne poruke
Stara 14.10.2016, 23:08   #183
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
LoneWolf skaces sa teme na temu, ne znas ni sam gde udaras, lepo sam ti rekao sta si sve nalupao u prethodnim postovima ,a to ne mogu biti cinjenice ni kad bi se *****avali, sad si se opet vratio na Tita. Stavljas mi reci u usta da bi dokazao nedokazivo, mesas cinjenice sa svojim izmisljotinama da bi im dao kredibilitet i spojio nespojivo, selektivno gledas na istoriju i biras samo ono sto tebi odgovara,a ono sto ti ne odgovara ignorises. To jednostavno ne ide.

1. Ovo skoro niko ne spori. Ali ne razumem mi smo imali to i to za vreme komunizma pa sad nemamo. Pa tvoj vodja je rekao da mrzi komunizam i da zeli da ga zameni islamom. Sad ti se zastave ISILa vijore po selendrama bradatih majmuna sirom Bosne. Da nije Srbija kriva za to? Meni se cini da vi imate mnogo veci problem nego sto su to pijani cetnici na ravnoj gori...
2. Bio je manji.
3. Sta sa tim? Srbija je ako nisi znao republika,a ne kraljevina. I koga boli ***** sta bi cetnici zeleli.
4. Genocida nije bilo,ma koliko se ti vredjao. I niko ga ne negira, da bi se nesto negiralo prvo mora da se desi. Osim ako ti nemas neku posebnu definiciju genocida drugaciju od svih ostalih u istoriji. Niti je tacno da je Srbija kumovala Srebrenici, niko to nije naredio iz Srbije,cak ni Milosevic.

Niko to ne spori. Kao sto su i razni mudzahedini pocini ratni zlocin nad decom,zenama i starcima sirom BiH.

Kazes kao da je to nesto lose? A sta si ti mislio,da tvoj vodja ISISovac strpa Srbe u svoj kalifat. Nece da moze.
5. Meni se ipak cini da tebi gori celo dok kuckas,a ne meni. Za nasu se buducnost ti ne sekiraj.

Ja nemam vođu, niti mi treba. Ako misliš na Aliju Izetbegovića, on je isto, ako ne i veće go*no od Miloševića i Tuđmana, i da se mene pitalo trebalo ih je pobiti svu trojicu prije 1990. da se spriječi rat. Ja nemam veze sa ISIS-om ni mudžahedinima ni bilo čim sličnim, a smetaju mi takvi gore nego tebi: meni ne treba Teheran u BiH, a isto tako mi ne trebaju prekodrinski ekstremisti koji se bosanskim muslimanima "osvećuju" za ono što su im 500 godina radili - TURCI (riječi gen. Mladića kad je pala Srebrenica): pa napadni Ankaru i Istanbul, koji ćeš mi k***c u Bosni, Srebrenici, Sarajevu, Banjaluci? Idi kolji Turke u Turskoj, jer ih nema u Bosni; idi ganjaj te mudžahedine po Siriji ili gdje god, a ove vehabije i Arape koji su u BiH odvedi i pokolji, slobodno - meni ne trebaju, niti me "brane", niti ih želim blizu.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke