Prikaz jedne poruke
Stara 5.2.2021, 14:08   #219
maxx
Član
 
Član od: 6.1.2006.
Poruke: 368
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 56 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Gejmerska stolica

https://jysk.rs/radna-soba/gaming-st...be-crna-crvena

Ja sam ovu stolicu proslog avgusta platio 17.000 din,a sad vidim da je cena skoro duplo veca...(?!).....mozda majning ludilo utice i na stolice,tj majneri sede na stolicama i navijaju -pripomazu u kopanju....

Btw,za 17.000 din meni je stolica odlicna...jeste da je neki kinez,ali deluje da je kvalitetnija od drugih gejming stolica iz Jiska.....lepa je,solidnog kvaliteta,a i meni licno udobna,oni jastucici mi bas odgovaraju....posle vise od pola god korisenja izgleda identicno kao kada sam je prvi put sklopio.......imam nesto manje od 185cm i oko 90 kg i deluje kao da je za mene pravljena,tj bas mi duzina naslona i sedalnog dela odgovara ledjima,butinama itd...

Rukohvati su malo "loose",ali meni ne smeta...i posle mesec dana koriscenja je poceo da se cuje onaj blagi zvuk dok se pomeram po stolici ili se okrecem,pa sam taj mehanizam dobro naprskao WD sprejem i od onda se nista ne cuje,prilicno je tiha...

E sad,po ovoj novoj ceni od 30.000 verovatno ima i nesto bolje,ali za 17.000 ne znam....meni je vise odgovarala od mnogospominjanog markusa...
maxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke