Prikaz jedne poruke
Stara 23.7.2020, 17:06   #227
nikolam
Član
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 444
Zahvalnice: 89
Zahvaljeno 69 puta na 60 poruka
Post Re: Telekom Optika

Zdravo,
Ima li neko spisak akcijske ponude iz Oktobra prošle godine (2019), kada su nudili uvođenje optike i 6 meseci besplatno?
Meni se čini da je paket Box plavi koji su tada nudili sadržao 300/80 internet,
međutim, čekali smo 8 meseci uvođenje (iako je još prošle godine početkom kabl bio došao skroz do zgrade, ali nije bio ubačen u zgradu).
i sad smo dobili paket mislim 200/80 i hoće da nas zakinu za 6 meseci besplatno,
jer su zahtev od 31.Oktobra obradili 15 Novembra a "izmislili" su da naprave ugovor za optiku od Juna 2020. (?)
Dakle hoće da nas zavrnu i za 6 meseci besplatno i za brzinu , posle čekanja od 8 meseci..

U međuvremenu su svaki prigovor (4) na kašnjenje instalacije optike, zavodili pod "primedbu za brzinu" iako se primedba odnosila na to da optika nije odrađena 8 meseci iako je saglasnost tražena za uvođenej u zgradu posle 4 dana..
ladnos u prigovore zavodili na pogrešan način namerno, da ne bi bilo prigovora na neuvođenje optike..
A primerak ugovora nisu ni dali 2019, pod izgovorom da je to "postojeći paket koji je prebačen na optiku"...

Pa samo da proverim da li sam posle 8 meseci čekanja optike obnevideo i u Oktobru je zaista bio akcijski paket 300/80 , jer sad svi pričaju kao da je oduvek postojalo samo 200/80 ili sam ja obnevideo od čekanja...

Poslednja ispravka: nikolam (23.7.2020 u 17:15)
nikolam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke