Prikaz jedne poruke
Stara 12.11.2005, 15:08   #2
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Cvet KOMPJUTERA

Cvet kompjutera je bio remek delo, i mislim da bi trebalo da ga vrate.

Secas se studenta V?

Trenutno mi na pamet padaju 2 price.

Prva je u kojoj se budi, uzima sa police najnoviju igru, i krene da je instalira na '95.
Nakon uspesne instalacije, kompjuter trazi da se restaruje, nasta se lik samo prezrivo nasmesi i u stilu:"Jok ti ces mi kazes", posegnu za shut down-om.
Nakon restarta, igra naravno nije radila.
Da ne duzim... pokusava da podesi igru svim mogucim nacinima, dok na kraju sa besom ne nasrnu na kuciste, i da nije bilo njegovog druga, ostao bi bez kompjutera.
Sta da radim, ovako kad ja ispricam deluje jadno, ali prica u originalu je stvarno fenomenalna.

Drugi tekst je bio o razbijanju tadasnje vrlo mocne masine (mislim da je bio I na 166mhz).
Hteli da vide koliko je racunar "Jak", pa uzeli ovi iz SK-a, mashinu od sponzora i poceli da je razbijaju, sto sam ja kao Amigista sa odusevljenjem citao (stvarno je bio u pravu jedan moj drug kada je rekao da su Amigasi poput sekte).

Ah da, tu je i tekst o kompjuterskim bleferima, mozda najbolji tekst u SK-u koji sam citao ikada.Ne bih da smaram nikog, ali bi bilo lepo da ponovo objave taj tekst, makar da ga prikazu ovde na forumu.

Eto, sad dok pisem nesto razmisljam...
Bilo bi mozda lepo da na sajtu prikazu sve tekstove cveta kompjutera.
Ili jos bolje, da ovde na forumu otvore stranicu u kojoj bi citaoci mogli da pisu i da glasaju za najbolje tekstove, koji bi izasli u sledecem broju SK-a.

Razmislite...
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke