Prikaz jedne poruke
Stara 8.10.2021, 23:49   #7561
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Da si ti stvarno pročitao ili barem shvatio poentu "A Song of Ice and Fire" serijala, znao bi da knjige zapravo osuđuju nasilje za razliku od TV serije koja ga glorifikuje zbog mainstream publike kod koje se seks i nasilje lagano prodaju.

Misliš da Martin u knjizi recimo do iscrpljujućih detalja opisuje kako Tywin umire u sopstvenim g*vnima, samo zato što je matori perverzni starac kome se diže na takve stvari? Ne nego je poenta da se bez eufemizma i direktno u centar pokaže do kakve apsurdnosti može da dođe kada ljudska priroda umeša prste i natera sina da ubije oca u klozetu.

Ostalo ne bih preterano da komentarišem jer je toliko sumnjivo da sam apsolutno siguran ne samo da nisi pročitao knjige nego i da si pola svog posta odnekud prekopirao. Nemoj da me teraš da se zainatim pa da nađem odakle i nemoj misliti da mi je nemački problem, kao što mislim da si većinu stvari pokupio upravo sa jedne nemačke stranice.

I još jedna stvar. Osnovna kultura je da kad nešto postaviš na forumu ne radiš nakon toga kompletno pretumbavanje posta po deset i više puta. U ovoj temi bukvalno ne postoji tvoj post ispod kojeg nema napomene da si bar sat-dva utrošio na njegove izmene.

To je bezobrazno i znak apsolutnog nepoštovanja sagovornika jer krojiš postove da im promeniš kontekst čim dobiješ odgovor na njih. Da si mlađi pa i da razumem ali sa skoro pet banke ne kapiram zašto ti je teško da prvo skrojiš post pa da ga tek onda postaviš?
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke