Prikaz jedne poruke
Stara 23.9.2010, 1:43   #16
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Došlo vrijeme i ja novi laptop da kupim...

To je ovaj laptop?
http://www.pcpractic.rs/proizvodi/la...lite-l650d-125


Ovo već liči na nešto =) U suštini, biće ili ovaj MSI ili ova tošiba (sem ako se ne javi neki novi predlog). Ne stvarno kažem, već dvije godine sem Heroja i par sitnijih igara nisam ništa igrao... Imam i desk za potrebe igranja preko ljeta kad odem kući.

Aliminijum? Ne znam hoću li preći preko njega =) Vidjeću...

U svakom slučaju, već imam jedan laptop Fujitsu siemens (verzija sa celeronom mislim da je do skora spadala u najjeftinije na tržištu). Na njemu se je pojavilo mu se nekoliko vertikalnih crta na ekranu usled pucanja plastike poklopca koji ga ne drži fino; kad se rukom plastika zategne one nestanu... Pentium Dual Core, 2GB Ddr2 666, te 120 harda i kršinom od integruše (kojoj su 3D igre misaona imenica).On zaista ima dobru plastiku, mnogo bolju nego i oni skuplji koju sam gledao. Ni sam ne znam kako se onda pukotina stvorila...

Eto zbog toga iskustva hoću taj aluminijum, jer sličan se može naći tek kod laptopova od 800+ evra. Inače ako ga ne prodam, ovaj stari laptop ostaje za neprekidno snimanje noćih torenata Bilo je vremena kada nije gašen po 3-4 dana neprestano. I nema ni najmanju temperaturu. Zašto? Zatp što ga uvijek okrenem naopačke kad nisam za tastarom
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke