Prikaz jedne poruke
Stara 5.10.2021, 10:59   #11
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.867
Zahvalnice: 2.930
Zahvaljeno 3.861 puta na 1.164 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 10/2021

Citat:
igor7 kaže: Pregled poruke
Kao prvo, hvala ekipi SK za ovaj broj i za naslovnu stranu gde smo bili privilegovani da u nasem omiljenom casopisu ponovo vidimo legendarni ZX Spectrum nakon nekih 35 godina.

Kao drugo, po mom misljenju, veliki je propust kada se na naslovnoj strani najavi tema o ZX Spectrumu pa od toga ispane corak. Jasno mi je da je povod odlazak velikog ujka Klajva ali mislim da ovo nije bilo najsrecnije resenje.
Spektrum smo pozajmili od kolege Dingarca koji je jedini sačuvao svoj primerak. Uzeli smo ga za snimanje YouTube emisije sa predstavljanjem broja a onda smo dobili ideju da ga iskoristimo i za naslovnu...
A što se tiče kolumni one baš dobro ilustruju kako je generacijska razlika uticala na različite utiske o legendarnom spektrumu. Svako je imao svoj doživljaj gumenka, šteta što se i ovde na forumu ne piše više o tim danima i iskustvima...

Citat:
Acanen kaže: Pregled poruke
Malo je falilo da danas novi broj kupim po staroj ceni. Ja prodavacici pokazem cenu na casopisu a ona ka meni okrene monitor na kom pise 200 dinerosa.
Kupio sam casopis po novoj ceni ali ko zna koliko su oni casopisa prodali po staroj. Verovatno se u jos nekim prodavnicama SK prodaje po staroj ceni.
Srecan rodjendan.
Hvala
To je van naše kontrole. Distribucija i prodaja su privatne firme...
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke