tema: Blasphemous
Prikaz jedne poruke
Stara 28.4.2021, 11:02   #24
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Blasphemous

Ja sam igrao kad se igra tek pojavila, isto nisam imao takvih problema i bio sam iznenađen jer se dosta ljudi žalilo na (ne)udobnost igranja. Takođe, ti šiljci su masovno omraženi među igračima ove igre, a ni meni nisu bili naročito problematični i dopada mi se što su 'one-hit kill' prepreka.

Uz dužno poštovanje, usudiću se da pretpostavim da su žalbe na račun loših hitboxa u stvari produkt frustracije izazvane većom (ali ipak pravičnom!) težinom igre. Drugim rečima, nije do igre nego do igrača, ovo je slučaj gde famozna sugestija "git gud" ima apsolutnog smisla .

Mada, čini mi se da se takođe govorilo među igračima o lošijem odzivu na komande na gamepadu, nego na tastaturi gde je upravljanje savršeno, pa je možda i do toga.


A slažem se sa Dantheusom po pitanju Death's Gambit, nije to igra ovog kalibra... Ja sam prešao oko 3/4 igre, uletelo je nešto drugo za igranje i posle me nije vuklo da se vratim Death's Gambitu. Sasvim korektan naslov, ali kao najveći problem pamtim umereno 'clunky' borbu i upravljanje generalno.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke