Prikaz jedne poruke
Stara 10.4.2010, 7:39   #112
Wizard
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 638
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 174 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Na šta treba obratiti pažnju pri kupovini dig. fotoaparata?

@Васили

To je problem... Ja imam A720 IS i stvarno nemam ideju čime bih mogao da ga zamenim ako bi se pokvario ili oštetio. Jednostavno ne postoji ni jedan jedini aparat na tržištu koji bi mogao da ga makar približno adekvatno zameni u tom cenovnom segmentu (ima jedan Panasonic, ali nisam siguran jer ga nisam video na delu). Zato i jesam vazda u potrazi za nekim koliko-toliko solidnim crap aparatom, da bih imao šta da vučem po rancu kad vozim bajs i sl. Ne pada mi na pamet da A720 drndam na takav način.

@Mario Pavićević

Ja imam Samsung S860 i autofokus je izrazito loš, o tome sam više puta pisao na ovom forumu. Ne znam je li tako kod svih primeraka. Nemam druge probleme (osim što mi je pre neki dan otišao blic, vidim da to nije tako retko kod ovog modela), sa karticama radi bez greške (uključujući SDHC kartice od 8 GB, koje zvanično ne podržava).

Porediti stariji Ixus i A75 sa crapom koji danas Canon valja mislim da nema smisla. Imaš na Amazonu X primera ljudi koji su kupili Canonov (preskupi) kompakt namenjen podvodnom snimanju (PowerShot D10) u koji je ušla voda i za koji Canon nije priznao garanciju jer garancija, navodno, ne važi za oštećenja usled vlage. To je za rubriku "verovali ili ne". Nove Ixuse korisnici pljuju na angro, kao i većinu aktuelnih aparata A serije.

Poslednja ispravka: Wizard (10.4.2010 u 8:03)
Wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke