tema: Xbox
Prikaz jedne poruke
Stara 9.11.2021, 18:26   #109
Dušan Vićić
Član
 
Član od: 25.10.2020.
Lokacija: Orasje, Varvarin
Poruke: 161
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Xbox

Citat:
MasterChief2 kaže: Pregled poruke
Konacno je dosao dan i da sredim jedan Xbox za sebe. U pitanju je specijalna edicija poznatija kao Xbox Crystal Edition. Xbox je dosao sa v1.6 plocom, ali je ona izbacena i umesto nje je ubacena v1.0 ploca na kojoj sam uradio RAM upgrade, kao i TSOP fles. E sad ono sto je zanimljivo i sto se moze videti na prilozenim slikama jeste jako redak Team Xecuter 2.2 Pro modcip koji se na ebayu jako tesko nalazi, a i kada ga ima cena obicno ide preko 100e. Ja sam ga izvadio iz nekog Xbox-a koji sam uzeo na buvljaku za 500 kinti U Xbox sam ubacio jos i hard od 2TB na koji se trenutno prebacuje oko 867 Xbox igrica, a onda cu prebaciti i sve emulatore i Homebrew aplikacije za taj sistem. Sledece sto imam u planu jeste da mu ugradim HDMI MakeMHZ+ mod, a nekada u buducnosti kada nadjem nekog strucnog za BGA lemljenje planiram da mu uradim i CPU upgrade na P3 Tualatin 1.4GHz.

Auuu ovo je perfektna kombinacija. A pošto je Xbox sposoban za baš dobru emulaciju, to će biti strava.
Imam 2 pitanja.
Prvo se tiče HL2: Koja je razlika između 64 i 128 MB RAM u performansi?
Druga je vezana za Insigniju i oko Xboxa Live: dokle se sa tim stiglo i kada će da izadje?
Dušan Vićić je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dušan Vićić na korisnoj poruci:
MasterChief2 (10.11.2021)