Prikaz jedne poruke
Stara 4.11.2021, 9:40   #31959
Elin
Član
 
Član od: 29.1.2012.
Poruke: 244
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 49 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Johnny-24 kaže: Pregled poruke
I meni se svidja Mirni mod, zanimljiv je bas, igram ga sa Italijanom jer mi je legao kao kec na 10, dok moj tim napravi po 7-8k dmg ja imam preko 15k. Sto se tezine tice presao sam na lako i srednje, na tesko sam stigao do glavonje, ali nas je ubio na kraju, i to sinoc. Imam trenutno 75 kljuca i desifrovane 4 od 8 rolne. Iskreno vise bih voleo da uspem na hard i predjem to sve, nego da dajem 130 kljuca da otkljucam to pa onda opet grind za preostale rolne da se desifruju, ali ako ne bude islo na hard, moracu to da uradim. Igrao sam i sa onim sa dve cevke, Rus valjda i mogu da kazem da je isto jako dobar i zabavan za igru, ali meni licno nekako vise odgovara Italijan. One lake sam pokusao, ali bas brzo umrem.
Sve je to lepo da hoćeš da pređeš na hard, naravno, da se ne gubi vreme, ali po meni nije baš tako jednostavno.
Iskustvo od juče. Kako sam završio Mirny, a volim da ga igram, ušao sam kod druga da mu završim, naravno ako mogu.
Znači počeo od nule, ništa nije igrao, igrao sam solo.
Prešao na lako, odmah ubili bossa i na srednjoj težini, sve ok, glatko.
E sada dolazimo do onog dela o kome pričam da nije lako, igranje na najteži nivo. Iznajmio italijana i krenuo. Pre toga i tebi moram da napomenem, da je većina dobrih igrača završila Mirny i da ne igraju više, te u timu imaš samo ljude sa 46-49% pobeda (lično proveravao posle svake partije).
Igrao sam 8 partija.
Tri partije nismo ni uspeli doći do glavonje, pa sad vidi kakvi su pacijenti bili u timu, te njih nisam ni beležio.
Od ostalih 5 puta (nismo pobedili nijednom) moj učinak je bio:
1. 26k damagea (ubijeni na drugom bossu)
2. 21k damagea (ubijeni već na prvom bossu)
3.33k damagea (tu smo bili najbliže pobedi, ostao na 1,3k hpa)
4.31k damagea (ubijeni na drugom bossu)
5.28k damagea (ubijeni na drugom bossu)
Nisam više imao živaca te sam odigrao par partija na srednjem nivou. Sada ne mogu da se setim ali mislim da sam oko 100 ključeva imao kada sam završio. I pokazalo se da sa igračima koji uzmu 1390, t49, ne možeš na najtežem nivou da pobediš. Mislim vrv možeš da su ti svi unicum igrači, ali sa ovim čuvenim max 49% ma kakvi, nema šanse.
Te zaključak da sada ko nije završio Mirny i nema dobar platoon, jako, jako teško će pobediti na najtežem nivou. Jednostavno nemaš ljude u timu koji mogu to sa tobom da iznesu.
I drugaru sam preneo da uzme suvi grind i tako i da završi, jer će ovako samo gubiti živce.
Elin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke