tema: Crysis 2
Prikaz jedne poruke
Stara 11.5.2011, 2:22   #2349
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Crysis 2

Da, skinuo si nesto pogresno.

Evo sad sam namestio grafiku kako valja...very high-cak i teksture, samo mi je shadows i objects high, i igra radi odlicno.

Ja se nesto utripvao jer mi je onaj utility ugasio HDR i Bloom. Prodobre stvari. Kao da nemaju impact na perf koliko ih engine dobro upotrebljava.

Nema dileme da su efekti, eksplozije, vatra + HDR bloom i voda nesto najbolje uradjeno u danasnjim igrama. Fizika i teksture su solidne. Barem gledajuci very high...extreme-bas i nebih hteo da mi crkne komp

Mislim vidi se da su mogli jos da nasviraju ali da su stali zbog konzola. Mada bolje da gledam ovakav eye candy na 5 godina starom racunaru, nego da se mucim na 15 fps.

Dopada mi se to kao srusi mi se most pred ocima, zgrada i slicno, to je odlicno za pogledati pa je zato jedinstvena igra. Mada ja nisam igrao pucacine tipa BF ovaj novi ili COD pa ne znam dal takve stvari imaju tamo. Ovde su vrh. Mislim vidi se da su hteli da privuku decicu da igraju jer ono libo me za pricu nista ih ne slusam (no cujem da je takav pocetak i da je prica kasnije bolja), pravljena je igra da bude cool sto bi se reklo....rusi mi se most pred ocima, zgrada, a ja na to bi trebalo da zinem... Iskreno niti igram na veteran tezini, jer ja vise gledam grafiku. Zagledao sam se jednom gore u nebo kako se svetlost reflektuje o zgradu, kad krenose da pucaju na mene.

Odlicna stvar da pred svaku borbu imate takticke mogucnost koje mozete da vidite preko visora. Prava stvar da sa neke visine ih sve oznacite i onda krenete u akciju. Kad pogledam odelo u odnosu na ono iz prve krize, bolje je ovo. Prosto malo inovacije kako se sta pali i koristi nece da skodi.

Ne igram ovakve igre vise sto bi se reklo, mozda sam ih prerastao... al kriza je kriza pa cu je odigrati zbog grafike i filmskih dogadjaja...mada ni napucavanje nije lose. Sve u svemu nisam je celu odigrao al dobra je igra po onome sto sam sad video, iako sam citao temu, secam se bilo je dosta nekih razocarenja.

Poslednja ispravka: Iceman_37 (11.5.2011 u 4:02)
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke