tema: Crysis 2
Prikaz jedne poruke
Stara 10.5.2011, 22:27   #2343
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Crysis 2

Uzeo i ja Krizu 2 da probam. Kako sam krenuo ne da mi se nije svidelo nego sam hteo odma da je uklonim, ali nije mi bio dan tad. Probao sam sad malo da je igram i moze za sad. Tek druga misija ne mogu mnogo da kazem.

Grafika je onako, dobra na prevaru, tipa u misiji vidite "vast New York", al ustvari ucitane su samo 4 zgrade i kartoni pozadi. Vidim za sad da se islo na neki spektakl, ono tipa alien brod udara u zgradu...ih kakav momenat...
Htedoh da pitam, imam valjda 1.4 patch, skinuo sa zaliva jer offical nece da mi nadje instalaciju...no

Podesavanja su mi ova:

Zanima me jer su ok, moze li jos nesto da se nasvira ? npr ovo bloom sa 0,0. Sta najvise kolje perf ? morao sam ja zbog 320mb memorije da stavim textures na high zajedno sa objects i shadows da nebi seckalo pri naglim okretima. Vidi se da je optimizovana, meni kaze da mi ne podrzava graficku a ja teram na ovim podesavanjima odlicno u 1680x1050

Dobar mi je motion blur, al sto onako stavise da se oruzje skorz zamuti nije mi jasno. Ono sto mi se jako isto svidja je muzika za sada u igri. To cista 10ka...
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke