Prikaz jedne poruke
Stara 19.9.2006, 21:44   #139
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: The Worst Hardware and Software EVER!

Citat:
Znaci,kada tako malo uvazavate rad open-source zajednice,trebalo bi da NE koristite programe poput Firefox-a ili Thunderbird koji se smatraju njihovom krunom...
E pa vidiš, ja softver ne koristim radi ideologije kao neki, već koristim ono što mi u datom momentu završava posao, tako da mi uopšte nije bitno da li je program open source, da li je besplatan ili nije, već isključivo gledam kako on radi. Windows mi se sviđa kao OS jer radi po sistemu sipaš i ne misliš, Firefox mi se sviđa zato što ima tabove i dosta korisnih ekstenzija koje nisam video u drugim browserima (u to vreme kada sam počeo da ga koristim), Thunderbird mi se dopada jer ima dobar filter koji se jednostavno podešava... itd. Dakle, nijednom nisam rekao da mi se Linux ne sviđa zbog njegove filozofije, niti zbog ne znam ni ja čega, već isključivo zbog loše podrške, nikakve standardizacije, i nemogućnosti da instaliram ono što mi donosi novac... Simple as that.
Marko_L je offline