Prikaz jedne poruke
Stara 18.4.2021, 22:05   #257
Gonzo
Član
 
Član od: 16.12.2018.
Poruke: 297
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 92 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: The Outer Worlds

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
Razmisljam i ja da skinem. Nista ne igram novo (sto pre nisam igrao) osim nekih platformi, a ovome nisam hteo da dam sansu jer je bilo razocarenje. Vidim da igra ima i 2 dodatna sadrzaja. Modovi ce morati da rade, barem za minimalni HUD i za drugacije boje, ono je presareno.
Mozes li Gonzo da napises malo opsirnije utiske?
Mene izuzetno podseca na New Vegas. Naravno ni priblizno tako dobra. Ali to i jeste bila ocigledna namera Obsidiana, da ga tutne Bethesdi sto dublje i to bas u vreme F76 fijaska. Tone i tone smesnih i zanimljivih dijaloga, mogucnost da se resi quest na puno nacina, iako su questovi meh, borba je troma, mlitava kao za ocekivati, ali mene borba u ovakvim igrama ne tangira. Googie i Art Deco stil od zgrada do telefona i oruzja, taj 50s retro sci fi na koji ja odlepljujem i bacam se u trans. Meni je prezabavno i obilaziti kompjutere i citati smesne i zanimljive price zaposlenih(koji opet namenski podsecaju na kompjutere iz Fallout-a).
Tako da uvek kazem, koj si sta voli..

Boje su mi na granici neppdnosljivog, sto kazes, to je prosto kriminal. Toliko sareno da se imam utisak da duplo vidim ponekad.
Prčkanje oko inventara mi je super, narocito na Supernova tezini. Degradacija oruzja mi odgovara puno, upgadovi za oruzja i armor su prosti ali upotrebljivi. Companions su mi pun pogodak, Parvati narocito, jer je kako da kazem, humble, down to earth devojka a ne superfeministkinja, puno puta se vratis u brod, companioni se raspravljaju medju sobom tamo. Puno šarma.

Tako da outer worlds jeste promasaj u mnogim segmentima, i vise je nekako AA, nego AAA, to se oseca, kao da nesto fali, ali je makar čisto single player iskustvo sa šarmom, koje sve manje i manje vidjamo.

Poslednja ispravka: Gonzo (18.4.2021 u 22:15)
Gonzo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Gonzo na korisnoj poruci:
dushke (19.4.2021), filpan (18.4.2021), mvasic (18.4.2021), player1 (18.4.2021), Vlajk@ (18.4.2021)