Prikaz jedne poruke
Stara 9.12.2021, 12:16   #16
namcor
Veteran
 
Član od: 14.3.2006.
Poruke: 608
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 398 puta na 201 poruka
Određen forumom Re: Kako spojiti kucni bioskop sa racunarom ?

Citat:
bojanh kaže: Pregled poruke
Evo detaljnije slike.



Dakle, koliko sam razumeo, potrebno je samo da belo-crveni cinc spojim sa racunarom (ubodem u zeleni izlaz na maticnoj ploci) ?

Za to mi treba ovakav kabl ili mogu da iskoristim ovaj postojeci sa slike, samo me zanima kako spojiti sve to na onaj nastavak sto je u plavo-zeleno-crvenoj boji, koju od tih boja spojiti na belo-crveni cinc ??

Taj plavo-zeleno-crveni je, koliko vidim sa slika, samo produžni, sa jedne strane ženski, sa druge muški činč. Ako njega skloniš, vidiš da su ti boje na postojećem kablu iste kao i na ulazima na deku. Teoretski, trebalo bi da radi i sa njim (bez žutog video ulaza).
Ovo sa druge slike je to što ti treba, ima u raznim dužinama da ne moraš da produžavaš.

Ne znam da li je slučajnost, ali meni je pre dosta godina crkla zvučna na ploči posle nekog vremena kada su linija i komjuter bili na različitim utičnicama (možda i fazama). Poslednjih 15-20 godina mi je povezano ovako nekoliko različitih mašina i radi bez problema, ali je linija na istoj utičnici. Doduše, druga je i linija i drugi stan, pa je možda problem bio do one stare linije, matične ploče ili instalacija, a ne same postavke.
namcor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke