Prikaz jedne poruke
Stara 15.9.2019, 14:41   #91
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 3

Ja sam ovo uzeo od kolege da probam na ps pro...omg koliko glitcheva i cudnih problema sa performansama, uzmem i restartujem konzolu i igra radi ok dok je nisam ugasip pa posle nekog vremena kad sam opet uzeo da igram OPET su poceli fps padovi stucanje i slicno i tek nakon sto sam ponovo resetovao konzolu igra je radila ok...jeznuts nisu samo pc igraci u problemu...


uglavnom sem zaista velikih i random problema igra je zapravo ekstra, ovo je more borderlands samo jos vise "utegnut" iz ugla sto grafickog dela sto nekih delova gameplaya, kao sto su bolje napucavanje, elevacija (konacno se moze penjati po zidvima i hvatati za ivice objekata i ne koristiti stepenice XD) novi VH su odlicni (zane mi omiljeni zbog mogucnosti da koristi dva action skill-a odjednom na ustrb granata)


Jos jedna mana pored tehnikalija jeste i bulletsponge koji je sada over the top...mnogo veci nego ranije a i to da se cesto tesko dolazi do municije...uglavnom ovo cu definitivno pazariti kad izadje kao full izdanje za 6 meseci XDDD salu na stranu ali definitivno moraju da zakrpe sve ove glupe rupe...
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
altb (17.9.2019), Ichigo222 (2.10.2019)