Prikaz jedne poruke
Stara 15.5.2011, 10:36   #150
nerro7
Veteran
 
Član od: 21.9.2010.
Lokacija: Bimmer
Poruke: 988
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 97 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine računarskih komponenti

Citat:
obradbl kaže: Pregled poruke
ako si mislio na centuriona onda bih se mozda mogao nekako sloziti... ali ako si mislio na cooler master cm 690 II advanced, ili I, svejedno... tu se nemogu sloziti... jer to kuciste je boli glava...
Citat:
Thaedass kaže: Pregled poruke
Budi malo precizniji.. TT & CM imaju more raznih ventilatora pa bi bilo korisnije ako znas tacne oznake i da navedes razloge zasto su po tebi najgore kupovine
Centurion 690? Uh,prvi put vidim da se neko zali na ovo kuciste.. Daj razloge
Na ovog sam mislio: http://www.cluboc.net/reviews/cases/.../cm690/two.jpg
Ventovi idu direkt na stranicu, tako da zuje.
Lim je baš tanak, i uvija se. Plastika takodje.
Oni držači za optiku su tanki pa optika ne leži najbolje.
Gornja stranica ima(lim) kontakt sa kavezom za optiku, ali nije zanitnovana, pa kad montirate 2 venta ona zuji da ubija...
Na donjoj stranici gde dodje vent, lim je fabricki kriv i bent zuji, da nebi zujao mora mod na 5V a tad filter pokaze svoje.
Tasteri za uklj-reset su pretvrdi.
Lim gde dodju srafovi za vent, ako vadite vent 2x i posle hoćete da ga vratite ne može, jer se rupa razjela i sad je veća.
Ni 2 advanced nije najnaj, cm kucista su precenjena.

Tt vent crno.crveni na 2k obrtaja, ni mod na 5-7V mu ne pomaze jer na manjim obrtajima bas vibrira. High performance 1202000 je vent.

CM je l2r sa 9 peraja, na 2000 obrtaja, ali kad se smanji ima nekakvo cijukanje...nervira, ali je najlepsi vent koji sam ikad video.

DA, stvarno sam se s***** što sam ga kupio, kamo sreće odmah da sam uzeo čiftek. (drug me nagovori na cm ***** mu se..tru )
nerro7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke