Prikaz jedne poruke
Stara 22.1.2009, 23:12   #6
Densetsu
Veteran
 
Član od: 6.2.2007.
Poruke: 880
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 196 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko konfiguracije... ponovo -__-"

Citat:
ivanza kaže: Pregled poruke
Savet za HDD.

WD640AAKS se pravi u tri zemlje (Thailand, Maleysia i China). Nemoj da dozvolis da ti uvale Made in China jer se prica da su oni vrlo raspolozeni za crkavanje. Ja imam Made in Maleysia koji me bez greske sluzi od juna prosle godine i preziveo je sito i reseto. Nisam ga stedeo.
E samo mi je to falilo. Da brinem o zemlji gde se HD proizveo >: ( Pa dobro, bolje da proverim nego da mi uvale neko sr@!#$ koje ce da crkne pri prvom paljenju.


Citat:
Ploce koje navodis i Intel Q6600 mi se nesto ne slazu. Obe ploce imaju 4 fazne naponske jedinice za proc sto je za quad core mozda malo.
Jedini koji od toga odstupa je DFI koji ima digitalne 4 fazne naponske jedinice za proc i koje su sasvim dovoljne i za quad core.
Od ne DFI proizvodjaca ploca za quad core ti treba ploca od barem 8 faznih naponskih jedinica bas kao sto DooMche predlaze.
Citat:
Ukoliko ćeš da overclockuješ procesor, pojuri DFI Blood Iron ili Gigabyte P45-DS3.
Ok. Probacu da istresem jos malo para za neki DFI ili Gigabyte P45-DS3.

Citat:
Monitor - probaj da nategneš za Samsung T220 ako daješ ~200 evra. U suprotnom, ViewSonic VA2226W.
Ma uzeo bih ja T220 ali sto god da procitam pozitivno kasnije procitam 3 negativno. Nesto mi sigurnije deluje taj ViewSonic VA2226W.
Densetsu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke