Prikaz jedne poruke
Stara 14.5.2018, 23:33   #7
Remedy
Veteran
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 826
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 199 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Into the Breach

Meni je ovo doslo kao zamena za FTL koji sam izlizao od igranja. Sa predefinisanim grupama mehova ako se prva dva ostrva odigraju perfektno, jos ako se koristi neki od onih easter egg pilota iz FTL-a, posle je prilicno lako. Ali sa random mehovima zna da bude zanimljivo. Npr sad sam zavrsio: Unstable mech sa Haroldom, Artillery i Gravity mech. I na sve to nikakvo dobro oruzje da mi naleti - sve vreme me spamuje oruzjima za Prime klasu i onim support oruzjima (smoke drop, wind torrent, self-destruct). Prva dva ostrva su bila zanimljiva za igranje, trece prilicno lagano, ali je cetvrto ispalo bas nezgodno jer nemam oruzje koje pravi dosta stete (unstable cannon cesto ne moze da se upotrebi zbog onog trzaja unazad), a igra me spamuje skorpionima i onima sto pljuckaju paukove. Stalno 1-2 mecha vezani, umesto da premestam njih da se medjusobno ubijaju moram prvo svoje da oslobadjam. Valjda cemo i ovde dobiti neki advanced edition kao i za FTL, da doda malo raznovrnosti i tezine (jos neki tip ostrva bi dobro dosao).
Remedy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke