tema: Nba 2k17
Prikaz jedne poruke
Stara 27.4.2016, 14:16   #8
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Citat:
djuras kaže: Pregled poruke
protiv cpu-a slabo i igram, zato sto me tera da mu nadjem fore koje prolaze i menja nacin na koji inace igram...tj. kvari mi igru koju bi igrao protiv zivog coveka
i pored nestabilnosti servera i exploita...milion puta je zanimljivije igrati protiv ljudi
Nisam ljubitelj online igranja NBA 2K zato što u MY PARK-u ima čitera na tone, a probao sam 3-4 puta online mečeve i uvek sam naletao na neke početnike koji beže iz igre čim povedem sa desetak razlike. Kad je AI u kod oba igrača isti, onda i nije teško, ali kad igraš protiv CPU, pa kad bilo koji tim zaigra kao Čikago sa Džordanom, a tvoji AI saigrači se ponašaju kao retardirane bezglave kokoške, onda to više nije ni izazov, ni zabava, već teška frustracija.
Stvar koja mene ekstremno iznervira jeste situacija kada (igram sa Oklahomom) Duranta krenu da udvajaju ili "utrajaju", istog sekunda Vestbruk i ko mi je na dvojci dolaze na metar od Duranta i dodatno mi smetaju, pod košem ni žive duše, a moji centri stoje kao ukopani gotovo na polovini terena. Kad ja probam da udvojim nekoga, onaj CPU igrač koji je slobodan se trenutno stušti ka košu, dođe do preuzimanja i čitava odbrana mi se razbije. Pa još kad omašim sa 10 cm od koša, a komentator govori "good defense" zato što je neko podigao ruku dva ipo metra od lopte dođe mi da polomim sve živo pred sobom. A tek kad krenu da se dodaju pod košem između tri moja igrača koja nepomično blenu kako ovi ubacuju, e onda...
Zato sad povremeno igram na All Star nivou gde ima idiotizama ali u daleko manjem obimu nego na Superstaru. Šteta je, jer ne bih imao nikakvih problema da me CPU igrači dobiju svojom boljom igrom, a ne idiotizmom mojih AI saigrača.
E, kad bi to sredili...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke