Prikaz jedne poruke
Stara 26.12.2020, 0:56   #1352
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect PC version

Citat:
Zli Zoe kaže: Pregled poruke
Uzeh na steamu za 10 evra na ovom praznicnom popustu. Raspust je, mislio sam da ce me CP2077 vise drzati od 15-ak dana ali nije, a treba mi neko role play udubljivanje i vec dugo bacam oko na ovaj serijal sa kojim se nisam susretao i o kome ne znam gotovo nista.

Neki savet pre pocetka? Preporucuje se neki mod ili da igram ovako kako jeste? Prosao sam malo po temi ali vidim da ima dosta spoilera pa se nisam zadrzavao.
Odigraj na slepo, ne citaj kako dobiti najbolje posledice i obavezno izbegavaj sve sto ima veze sa ME-om na drustvenim mrezama (jer o spoilerima odavno vise niko ne brine, tako da ako otvoris komentare na IGN clanku vezanom o ME1-3 - 100% si spoilovo ceo serijal).

Obavezno igraj sa svim DLC-ovima za svaki deo. ME2 i ME3 nisu kompletni bez istih.

Ne preskaci Loyalty misije u ME2 jer su prakticno esencijalni deo price, a ne side quest.

Femshep ima dosta bolji voice acting, ali default male Shep ima (po mom misljenju) mnogo bolji character design i vise mi uliva poverenje kao neko ko je u stanju da spasi galaksiju.

Sigurno sam jos nesto zaboravio, davno sam igrao trilogiju. Hteo sam pre nekih pola godine da je obrnem opet (bila cela trilogija sa DLC-ovima na nekom zestokom popustu), ali onda su procerele informacije o remastered varijanti, tako da sad to cekam.

Uf, sta bih dao da mogu opet ME da iskusim prvi put. Ako si SF fan, uzivaces svakako.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
Zli Zoe (26.12.2020)